Bursa İnegöl Mobilya Firmaları

Bursa İnegöl Mobilya Firmaları

Bursa İnegöl Mobilya Firmaları arasında en tarz mobilya modelleri mağazalarından biri olan İnegöl Mobilya Vadi’de bulunmaktadır.  Firmanın tüm ürünleri inegöl mobilyası‘dır.

Bursa İnegöl Mobilya Firmaları

Bursa inegöl mobilya şirketi İnegöl Mobilya Vadi, Bursa ‘nın inegöl mobilyacılar çarşısında yer almaktadır. Aynı zamanda yüzlerce çeşit mobilya ürününe sahiptir. Ayrıca mağaza her yıl ülkenin her yerinden birçok sipariş almaktadır. Bu sayede müşterilerin zevkine uyacak şık tasarımlı, birbirinden farklı modellerde ürünleri vardır. İnegöl yemek odası takımları, koltuk takımları, genç odası takımları, yatak odası takımları ve daha birçok kategorilere ayrılmıştır. Özellikle mobilya ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedirler. Hatta tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.  Aynı zamanda ürün parçaları müşteriye demonte haliyle teslim edilmektedir.

Hatta firmanın web sitesini ziyaret ederek mobilyalar ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alfa Ranzalı Genç Odası Takımı

Özellikle hem güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmak adına hem de büyük yaşam alanlarına ihtiyaç olmaması adına çocuk odaları ve genç odaları için fonksiyonel özellikteki mobilyalar en doğru seçimler olacaktır. Bir çocuk veya genç odasının temel ihtiyaçları en işlevsel çözümler ile karşılanmalıdır. Bu şekilde ortalama bir mekan hacmi yeterli gelecektir. Fonksiyonel mobilyalar, aynı alanda birden fazla ihtiyacı karşılamaya ve işlev görmeye yaramaktadır. Ayrı ayrı depolama alanı, uyku, oturma ve bakım alanları oluşturabilirsiniz. Fakat uyku alanının alt kısmında depolama bölümlerinin yer alması, bakım yüzeyinin altında rafların oluşturulması ile malzemelerin burada saklanabilmesi gibi çözümler oldukça tercih edilmektedir.

İnegöl  mobilya vadi genç odası modelleri birbirinden şık ve modeller ile sizleri online mobilya mağazasına bekliyor.

Bursa merkezli olan firma birbirinden şık modelleri gençler ile buluşturuyor. Hatta montessori yatak modelleri, arabalı yatak yavrulu karyola ve daha bir çok özgün model inegöl mobilya farkı ile kapınıza kadar geliyor.

1 Adet Gardırop, 1 Adet 2 li Ranza 1 Adet Çalışma Masasından Oluşmaktadır.
Gardırop Komple 1. Sınıf Suntalamdan Oluşmaktadır.
Karyola Komple 1. Sınıf Suntalamdan Oluşmaktadır. Merdivenler Çekmecelidir.
Çalışma Masası Komple 1. Sınıf Suntalam Malzemeden Oluşmaktadır.

Kısacası, çocuklarınızın odalarında pratik kullanımı, yer tasarrufu sağlayan kaliteli, sağlıklı ve kullanışlı genç odası.
Türkiye’ de ranza ve genç odası denildiğinde akla gelen tek adres İnegöl Mobilya Vadi’dir.

imobur