İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri; Her ne kadar eskisi gibi büyük ve ferah yemek odaları her evde bulunmasa da, mutfaklarda ya da salonlarda yemek masaları ev içindeki yerlerini korumaya devam ediyorlar. Senede yalnızca birkaç gün kullanılacak olsa bile yemek masalarından vazgeçmek hiç kolay değil. Ancak pek çok mobilya da olduğu gibi yemek masalarımızı da seçerken zaman zaman bazı hatalara düşüyoruz.

Yemek Masası Seçimleri

Maalesef çoğu kez bu hataların farkına vardığımızda iş işten geçmiş oluyor ve satın aldığımız ürünleri bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda bir yemek masası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri bir araya getirdik. Aslında bu püf noktalarının bazıları farklı türden mobilyalar için de geçerli. Prensip olarak bir mobilya ya da aksesuar satın almadan önce fiyatı ve estetik özelliklerinin yanı sıra bir dizi başka parametreyi de göz önünde bulundurmanızda her zaman yarar var.

Öncelikle yemek masanızı tam olarak nereye koymak istediğinizi belirleyerek işe başlayın. Yemek masanız için uygun yeri seçtikten sonra, bu alanın ölçülerini detaylı olarak not alın. Gerekirse başka mobilyaları kaydırarak açabileceğiniz fazladan bir alan varsa bunu da bir esneklik payı olarak not almayı unutmayın. Bu notlar sizi satın alma sürecinde epeyce zahmetten kurtaracak. Salonunuza ya da mutfağınıza güzel ve modern bir yemek odası almaya düşünüyorsanız inegöl mobilyası ürünlerinde bulunan yemek odaları seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Yıldız Yemek Odası bunlardan biridir.

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

inegöl Yemek Odası Takımı Ürün Özellikleri ; Ahşap ve Siyahın uyumunu daha önce hiç böyle görmediniz. En güzel akşamlarınızın yaşanacağı bu yemek odası takımı zerafeti ve işlevsel yönleri ile tüm aileyi etkisi altına alacak.

Bu harika tasarım ; 1 Adet Konsol Ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye Ve 1 Adet Duvar Ünitesinden Oluşmaktadır.

Ayrıca Üst Tablo Mermer Desenli Ve Suntalam malzemedir. Aynı zamanda Ayaklar Gürgen Ağacıdır.  Masada açılıp büyüme Özelliği bulunmaktadır.

Ürün Fiyatı : 9,500 TL

Ürün Kodu: ST-0007

İnegöl Mobilya Vadi’nin ürünlerinden bir olan yıldız yemek odası firma tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır. Kurulum ve kargo ücretsizdir.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imobur